Masz pytania? zadzwoń +48  507-950-900

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE RESTAURACJI HOTELU GÓRALSKIEGO PORONIN

Restauracja znajduje się w Poroninie tuż przy malowniczej części Tatr  jest to idealne miejsce na organizację wesela w górach jak również wesela tradycyjnego. Nasza sala weselna to świetne miejsce na uroczystość rodzinną, oraz organizację niezapomnianej imprezy czy firmowego spotkania.

Restauracja Hotel Góralski w której znajduje się sala weselna, zlokalizowana jest w Poroninie, Suche 113, a sam teren obiektu tworzy niepowtarzalny klimat dla każdej osoby lubiącej naturę.

Przyjazna i profesjonalna obsługa, smaczna Polska kuchnia, klimatyzowana sala weselna, patio z fontanną, parking, ogród, plac zabaw dla najmłodszych – wszystko dla Państwa dobrych wrażeń, komfortu.

Restauracja w Hotelu Góralskim – wyjątkowe chwile, zadowolenie naszych klientów, miłe wspomnienia, to nasz cel.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Pytania i rezerwacje: recepcja@hotel-goralski.pl

Suche 113, 34-520 Poronin
Kontakt Do Hotelu
+48 507-950-900
Kontakt Do Restauracja Góralska
+48 507-572-900

Organizujemy wesela oraz wszelkiego rodzaju uroczystości i imprezy na każdą okazję. Cały czas się rozwijamy i doskonalimy.

Każdego roku zbieramy nowe doświadczenia, wprowadzamy inne, lepsze rozwiązania, modernizujemy, aranżujemy, zaskakujemy, aby zawsze było wyjątkowo, przyjemnie, nowocześnie i z klasą, świeżo, czysto, na najwyższym poziomie.

Urządzicie u nas magiczne wesele, uroczysty obiad, niezapomniany bal, szaloną imprezę czy firmowy bankiet, przyjęcie w rodzinnym gronie, jubileusz, spotkanie czy szkolenie.

Zadania, jakie nam się powierza, traktujemy niezwykle poważnie, realizujemy je z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Robimy wszystko, abyście czuli się wyjątkowo i miło nas wspominali 🙂

Zapytaj mnie o wszystko,  jestem po to aby zorganizować Twój wyjątkowy dzień.

Magdalena